Listeners:
Top listeners:
		play_arrow
		Radio BIELSKO Przeboje non-stop
		play_arrow
		Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
		play_arrow
		Radio DISCO Zawsze w rytmie!
		play_arrow
		Radio MEGA Mega Przeboje!
		play_arrow
		Radio NUTA Same dobre nuty!
		Jeszcze do 20 października w Bator Art Gallery w Szczyrku możecie oglądać wystawę Magical Dreams. To 7. odsłona międzynarodowej wystawy obrazów i rzeźb.
Prestiżowa, międzynarodowa wystawa obrazów i rzeźb ponownie do zobaczenia w Szczyrku w Bator Art Gallery. To 7. odsłona cyklu artystycznego Magical Dreams opartego na motywach surrealistycznych, realizmu magicznego, czy sztuki fantastycznej i wizjonerskiej. Cechą charakterystyczną jest to, że na wystawie zobaczymy dzieła nowe, jeszcze nigdzie przez artystów nie publikowane. – Tytuł wystawy "Magical Dreams" jest tak pojemny, że możemy naprawdę poszaleć – mówi Katarzyna Bator, właścicielka galerii sztuki.
Na tę ekspozycję składają się prace 39 artystów z 11 państw. POSŁUCHAJ.
– Prace nad kolejną edycją zaczynamy praktycznie na rok przed otwarciem. Wybieramy artystów, częściowo z tych, którzy już wystawiali prace, którzy są od zawsze z nami. Częściowo poszukujemy, wybieramy nowych, nowe nazwiska. Zawsze jest to najwyższa półka, artyści już doświadczeni, już znani – dodaje Katarzyna Bator.
Magical Dreams VII prezentowana będzie także w Austrii i Niemczech. W Szczyrku w Bator Art Gallery wystawę można oglądać do 20 października. Galeria otwarta jest codziennie od 10.00 do 20.00.
Autor: Joanna Wieczorek-Tyc
today02.11.2025, 11:21 1
today01.11.2025, 15:50 3
today01.11.2025, 13:17 1
today01.11.2025, 12:25 2
	Codziennie od poniedziałku do piątku od 5:30 do 10.
close
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			
		
			Copyright Radio BIELSKO