#ZostańWdomu. Podołaj wyzwaniu
Szymon Wróbel
Paweł ChudeckiPaweł Chudecki

#ZostańWdomu. Podołaj wyzwaniu

Chciałem ten film opublikować w sieci przy okazji którejś rocznicy śmierci bp Pieronka, ale w związku z tym co obecnie przeżywamy, postanowiłem opublikować go już dzisiaj. „Ojciec czyli o Pieronku” to produkcja reżysera z Jeleśni Szymona Wróbla. W związku z zaistniałą sytuacją, Wróbel postanowił dołączyć do akcji #ZostańWdomu i bezpłatnie udostępnić swój ostatni film w sieci. Dziś o godz. 20 na YouTube, internetową premierę będzie miał ten właśnie film.
Chciałem ten film opublikować w sieci przy okazji którejś rocznicy śmierci bp Pieronka, ale w związku z tym co obecnie przeżywamy, postanowiłem opublikować go już dzisiaj, mówi reżyser.
Osoby żądne doznań kulturalnych powinny poszperać w internecie. Żywieckie kino Janosik zaprasza na swój fanpejdż, gdzie już od weekendu, kilka razy w tygodniu będą zamieszczane filmowe rekomendacje. Zgodnie z zaleceniami, wszystkie instytucje kultury, w tym biblioteki są zamknięte. Utrzymują kont
akt z czytelnikami za pośrednictwem social mediów i w ten sposób zachęcają do korzystania z lektur. Wyzwaniu czytelniczemu 52 książki w 2020 roku patronuje m.in. Książnica Beskidzka. Trwa w tej chwili 12 tydzień wyzwania.


Zobacz inne wiadomości tego autora: