Zapraszają w nocy na Szyndzielnię
fot.: materiały organizatorów
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Zapraszają w nocy na Szyndzielnię

W zeszłym roku się nie udało. Ze względu na prognozowane burze i alert RCB impreza została odwołana. W tym roku ma być inaczej. W sobotę (22.06) przy górnej stacji kolei linowej na Szyndzielnię obchodzona będzie Noc Świętojańska!To jedyna noc w roku, kiedy Kolej Linowa będzie kursować aż do północy, oferując magiczną podróż i spektakularne widoki na Bielsko-Białą – podają organizatorzy wydarzenia. 

A na górze, od godz. 17:00 do 20:00 uczestników zabawy czeka gra terenowa „Poszukiwanie kwiatu paproci” z nagrodami. Będzie można upleść wianki z żywych roślin pod okiem profesjonalistów.
Odbędą się pokazy pierwszej pomocy, prezentacja pojazdów Grupy Beskidzkiej GOPR. Ratownicy postawią też na Szyndzielni ściankę wspinaczkową.
Można też liczyć na różnorodne aktywności sportowe, na atrakcje edukacyjne przygotowane przez Nadleśnictwo Bielsko, a także - oczywiście - na ognisko.

O godz. 20:00 zaplanowano koncert zespołu CudaWianki akustycznie, a o godz. 21.30 swój spektakl zaprezentuje Teatr Ognia Inferis.

Ostatni zjazd kolejką tego dnia zaplanowano na godz. 24.00.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: