Poważny wypadek! Droga nieprzejezdna AKTUALIZACJAIzabela JanoszekIzabela Janoszek

Poważny wypadek! Droga nieprzejezdna AKTUALIZACJA

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 933 w Ćwiklicach (gmina Pszczyna). Samochód zderzył się z motocyklem. Trwa walka o życie kierowcy jednośladu.Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Męczenników Oświęcimskich (to droga nr 933) z ul. 11 listopada. Kierowca volvo jechał z Pszczyny i chciał skręcić w lewo, przeciwległym pasem poruszał się motocyklista z pasażerką -  relacjonuje Karolina Błaszczyk z pszczyńskiej policji. Posłuchaj

Motocyklista był reanimowany. Jadąca z nim kobieta również jest w stanie ciężkim. Na miejsce wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


AKTUALIZACJA 

Jak informują nas policjanci z Pszczyny, droga w Ćwiklicach jest już przejezdna. Pracę na miejscu zakończyły służby ratunkowe oraz policja.

Wiemy, już że motocykl po zderzeniu z volvo, uderzył także w jadący za tym samochodem volkswagen passat. Prowadzący jednoślad 39-letni mężczyzna jest w poważnym stanie, śmigłowiec LPL zabrał go do szpitala. Jadąca z nim 33-letnia pasażerka ma obrażenia głowy i ręki. Również znajduje się w szpitalu, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcą volvo był 23-letni mieszkaniec Ćwiklic. Motocyklista i jego pasażerka to mieszkańcy Krakowa. 

Wiadomo także, że kierowcy samochodów byli trzeźwi.   
 

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: