Odwołane pociągi, zamknięty przejazd [AKTUALIZACJA]Agnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Odwołane pociągi, zamknięty przejazd [AKTUALIZACJA]

Fatalne informacje dla podróżnych. Odwołane pociągi i duże opóźnienia - tak będzie w naszym regionie aż do jutra.Uszkodzona sieć trakcyjna na stacji w Pszczynie. Zniszczeń dokonała betoniarka przejeżdżająca przez przejazd kolejowy na ulicy Dworcowej. To oznacza duże kłopoty dla podróżujących i pociągami, i samochodami.Posłuchajcie!

Karolina Błaszczyk z pszczyńskiej policji dodaje, że problem uda się rozwiązać prawdopodobnie dopiero jutro. Na odcinku Tychy – Pszczyna wprowadzono zastępczą komunikację autobusową. Część pociągów kierowana jest też drogą okrężną, inne są odwołane jak pociąg z Cieszyna do Czechowic-Dziedzic, który właśnie powinien wyruszyć. Generalnie podróżni muszą uzbroić się w cierpliwość, bo jest zamieszanie i duże opóźnienia. Koniecznie upewnijcie się przed podróżą, czy i o której wasz pociąg pojedzie. Bieżące informacje znajdziecie na stronie Kolei Śląskich.

AKTUALIZACJA 27.03 Służby naprawiły sieć trakcyjną, uszkodzoną przez kierowcę betoniarki. O poranku pociągi kursują już bez przeszkód.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: