Masz talent?Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Masz talent?

Masz pasję? Chcesz ją rozwijać, ale nie masz na to funduszy? Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu żywieckiego, to oferta dla Ciebie.Wszystkie i wszystkich, którzy nieśmiało "skrywają" swoje talenty, pasje w "szufladach, garażach i strychach.." zachęcamy aplikujcie! Tak Żywiecka Fundacja Rozwoju namawia mieszkańców Żywiecczyzny do wzięcia udziału w piątym już konkursie stypendialnym.

Do tej pory, z takiego właśnie wsparcia finansowego oraz merytorycznego (w postaci tutoringu) skorzystało 14 stypendystów. Najczęściej były to osoby utalentowane muzycznie oraz te, których pasją jest fotografia. Posłuchaj

Nie stawiamy jednak żadnych ograniczeń, o stypendia mogą starać się osoby utalentowane w przeróżnych dziedzinach – wyjaśnia Anna Jafernik. Posłuchaj Przez ostatnie 5 lat kandydaci na stypendystów starali się podbić serca jury np. przedstawiająć pokaz cyrkowej żonglerki czy też preznetując zrobionego przez siebie torta (to w przypadku początkującej cukierniczki).

Jeśli masz pasję, ukończone 13 lat i mieszkasz na Żywiecczyźnie możesz aplikować o stypendium z pasją do 30 września. Szczegóły na stronie internetowej Żywieckiej Fundacji Rozwoju.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: