Jest awans!
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Jest awans!

To było historyczne zwycięstwo! Piłkarze Rekordu Bielsko-Biała wygrali w ostatnim ligowym meczu w tym sezonie, z Górnikiem Polkowice, a tym samym przypieczętowali swój awans do II ligi!Dziś na stadionie w Cygańskim Lesie zespół Rekordu zwyciężył 2:1. Gole dla bielszczan w tym arcyważnym, historycznym spotkaniu, zdobyli: Daniel Świderski i Kacper Kasprzak.
 
Co prawda w swoim ostatnim ligowym spotkaniu wygrał też, na wyjeździe w Jeleniej Górze, rywalizujący z rekordzistami o awans, zespół rezerw Śląska Wrocławia. Efektowne zwycięstwo (5:2) Śląska nad Karkonoszami nie miało jednak znaczenia.
Bielszczanie przystępowali bowiem do rozegrania finałowej kolejki ligowej z przewagą dwóch punktów w tabeli. Wszystko zależało od nich. I rekordziści skrzętnie szansę wykorzystali.

Po przerwie w rozgrywkach, w Cygańskim Lesie, będzie można śledzić rywalizację w II lidze!

Dodajmy, że swój awans piłkarze Rekordu wywalczyli w roku, w którym klub z Bielska-Białej świętuje 30-lecie. Jesteśmy świadkami wyjątkowo hucznego świętowania. Oprócz piłkarzy, sukcesami mogą pochwalić się fustalistki, które zdobyły mistrzostwo Polski i Puchar Polski oraz futsaliści, którzy tytuł mistrzów kraju odzyskali.   
Gratulujemy! 
 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: