Czołowe zderzenie. Lądował LPR. Aktualizacja
Fot. OSP Łękawica
Paweł ChudeckiPaweł Chudecki

Czołowe zderzenie. Lądował LPR. Aktualizacja

Do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło przed godz. 15.00 w Łękawicy na Żywiecczyźnie.
Informacje dotyczące tego zdarzenia są na razie skąpe. Faktem jest, że kierująca samochodem osobowym kobieta po zderzeniu z ciężarówką została zakleszczona w pojeździe. Jak przekazał Tomasz Kołodziej z żywieckiej PSP,  z pomocą narzędzi hydraulicznych udało się uwolnić kobietę, po czym zdecydowano o wezwaniu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Aktualizacja 19.20

Kierująca samochodem osobowym Nissan, 42-letnia kobieta nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w prawidłowo jadący samochód ciężarowy Volvo. Po zderzeniu kobieta została zakleszczona w pojeździe. Jak przekazał Tomasz Kołodziej z żywieckiej PSP,  z pomocą narzędzi hydraulicznych udało się uwolnić kobietę, po czym zdecydowano o wezwaniu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Jak ustaliła policja, kierowca ciężarówki był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdem. Ranna w wypadku kobieta nie mogła zostać zbadana na obecność alkoholu na miejscu, dlatego pobrana została do analizy jej krew. LPR przewiózł poszkodowaną do szpitala w Bielsku-Białej.
 


Zobacz inne wiadomości tego autora: