„Ogórki” to już historia
Cztery nowe 10-metrowe autobusy marki Solaris wzmocnią tabor Komunikacji Beskidzkiej. Pojazdy wyjadą na drogi w połowie września. Wcześniej przejdą rejestrację, zostaną wyposażone w kasy biletowe w kabinie kierowcy.
Cztery nowe 10-metrowe autobusy marki Solaris wzmocnią tabor Komunikacji Beskidzkiej. Pojazdy wyjadą na drogi w połowie września. Wcześniej przejdą rejestrację, zostaną wyposażone w kasy biletowe w kabinie kierowcy.
Fragment drogi powiatowej ul. Piłsudskiego, na odcinku od ul. Okrężnej do ul. Rzecznej będzie zamknięty dla ruchu.
Nieczynne będą jutro, a także w piątek i sobotę, niektóre parkingi w centrum Skoczowa. To w związku z organizacją Dni Skoczowa oraz Ekumenicznych Dożynek.
Od 1 września kłopoty będą mieli pasażerowie korzystający z komunikacji autobusowej na trasie Andrychów – Wadowice. Z kursowania na tej trasie rezygnuje prywatny przewoźnik. Jednak już od 4 września organizacją przewozów z Andrychowa do Wadowic zajmą się samorządy.
Ktoś zniszczył plac zabaw przy ulicy Słonecznej w Jasienicy. Plac został spalony. Straty wyniosły 35 tysięcy złotych. Po raz kolejny pojawia się pytanie: co trzeba mieć w głowie, aby zrobić coś takiego?
Bielsko-Biała: Reksio stojący (jako rzeźba) przy ul. 11 Listopada już nie będzie samotny.
Moich znajomych udało się nabrać tylko w ciągu tygodnia na ponad 2 tys. zł – alarmuje słuchacz Radia Bielsko. Oszuści coraz częściej do kontaktu ze swoimi ofiarami wykorzystują internetowe komunikatory. To za ich pośrednictwem, podając się za naszych bliskich, proszą o gotówkę. Zazwyczaj dostają to, na czym im zależy: kod BLIK.
Wojewoda małopolski uchylił swoje rozporządzenie dotyczące zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków dotyczące m.in. części powiatu oświęcimskiego.
Powstaje Plan Zrównoważonej Mobilności dla Aglomeracji Beskidzkiej. Projekt poddany jest konsultacjom społecznym. 5 września ruszy trzeci etap kierunkowych spotkań.
Bajkowe show z udziałem kataryniarza i aktorów z teatru Banialuka oficjalnie otwarło dzisiaj zrewitalizowany plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej.