Tragedia na Głębokiej. Straż poblikuje zdjęcia
Fotorelację z akcji ratowniczej jaka miała miejsce 29 grudnia przy ulicy Głębokiej w Cieszynie przedstawił st. ogn. Michał Fielek z KP PSP w Cieszynie. W wyniku wybuchu w kamienicy numer 32 zginęły dwie osoby. Poniżej relacja strażaków podsumowująca działania służ mundurowych.