Wiadomości

Tło

Żywiec

Skusił się na kremy za blisko 1000 zł

Za przestępstwo kradzieży odpowie 32-letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna w jednym ze sklepów kosmetycznych ukradł markowe kremy. Został zatrzymany przez pracownika ochrony i przekazany stróżom prawa. To kolejne podobne zdarzenie w regionie w ciągu ostatnich dni.

today27.11.2024, 15:43

powiat cieszyński

Nagrody, awanse, medale

Strażakom z całego województwa wręczono odznaczenia, medale, awanse na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia z okazji Wojewódzkich Obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość odbyła się w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej.

today27.11.2024, 15:12

powiat żywiecki

Policjanci pomogli

47-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, ze względu na stan nietrzeźwości znalazła się w zagrażającej dla niej sytuacji. Pomogli jej policjanci z Węgierskiej Górki.

today27.11.2024, 11:52