Zabawa na stoku z Radiem BIELSKO. Niezapomniany Dzień Kobiet w Nowej Osadzie
W piątek, 8 marca, na stoku Nowa Osada w Wiśle odbyła się zimowa impreza z Radiem BIELSKO. Od samego rana wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników narciarstwa i snowboardu, którzy mogli nie tylko korzystać ze świetnych warunków na stoku, ale także wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych przez naszych radiowych kolegów i koleżanki.