Uczniowie w roli prawników – niezwykłe wydarzenie w bielskim sądzie!
Symulacja rozprawy, przygotowana przez uczniów klasy III C I LO im. Kopernika w Bielsku-Białej, odbyła się w bielskim Sądzie Rejonowym. Sąd w pięcioosobowym składzie uniewinnił oskarżoną od zarzutu zabójstwa.