Nie ma białych linii, nie ma opłat? Kierowca mówi tak, MZD nie, ale wstrzymuje się od ich pobierania
Jeden z kierowców zakwestionował zasadność opłat dodatkowych za parkowanie na ulicy Wzgórze w Bielsku-Białej. W efekcie Miejski Zarząd Dróg wstrzymał pobieranie tej opłaty, ale chce, aby ulica nadal pozostała w strefie płatnego parkowania.