Bielsko-Biała: pijany kierowca potrącił 13-latka i uciekł
Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej zatrzymali 41-letniego mieszkańca miasta, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Mężczyzna wjechał na drogę dla rowerów i potrącił 13-letniego chłopca. Następnie odjechał, nie udzielając mu pomocy.