Wypadek polskiego autokaru w Austrii. Wśród rannych burmistrz Andrychowa
Dziś na autostradzie A5 w austriackim Drasenhofen doszło do poważnego wypadku z udziałem polskiego autokaru. W pojeździe podróżowała delegacja z Małopolski wracająca z Chorwacji, wśród niej wicemarszałek Ryszard Pagacz oraz burmistrz Andrychowa, Beata Smolec. Według informacji przekazanych przez władze Andrychowa, burmistrz Beata Smolec została hospitalizowana, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jest w stałym kontakcie z rodziną i współpracownikami. Potwierdził to wiceburmistrz Andrychowa Aleksander Kasperek. Z informacji austriackich mediów wynika, […]