Czekają na propozycje. Do wtorku (włącznie)
Zostało kilka dni na złożenie projektu do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego (5. edycja). Każdy może zgłosić więcej niż jedno zadanie.
Zostało kilka dni na złożenie projektu do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego (5. edycja). Każdy może zgłosić więcej niż jedno zadanie.
Bielsko-Biała: za nimi 3 dni rywalizacji.
To skrót dedykowany Beskidzkiemu Muzeum Rozproszonemu Diecezji Bielsko-Żywieckiej.
Kolejna osoba dała się nabrać oszustom obiecującym ogromne zyski dzięki oferowanym przez nich inwestycjom. Przestępcy po uzyskaniu kontroli nad komputerem 80-letniego mieszkańca Cieszyna, przejęli zgromadzone przez niego oszczędności.
Zmiana postoju samochodów oraz utrudnienia w ruchu pieszych, zapowiada na ul. Szersznika w Cieszynie tamtejszy Miejski Zarząd Dróg.
16-latka podejrzanego o wywołanie fałszywych alarmów bombowych w Bielsku-Białej zatrzymano w Szczecinie! Nastolatek wysłał na policyjne skrzynki e-mail kilka wiadomości z informacją o podłożeniu ładunków wybuchowych w szkole podstawowej.
Dyżurny straży miejskiej otrzymał nietypowe zgłoszenie dotyczące przemieszczających się ulicą Zabiele w Czechowicach-Dziedzicach około 25 owiec.
Obrażenia odniesione po upadku z dużej wysokości - były przyczyną śmierci Radosława Ostałkiewicza, wójta gminy Jaworze. Informację o wynikach sekcji zwłok przekazały włoskie media.
Do niebezpiecznego zdarzenia zdarzenia drogowego doszło dzisiaj przed 16.00 na ul. Zielonej w Węgierskiej Górce.