Znamy werdykt! Walkower, który namiesza w tabeli
Decyzja zapadła! Zamek Grodziec ukarany walkowerem za mecz z Sołą Kobiernice. Powodem takiej decyzji był występ nieuprawnionego zawodnika w spotkaniu rozgrywanym 3 maja.
Decyzja zapadła! Zamek Grodziec ukarany walkowerem za mecz z Sołą Kobiernice. Powodem takiej decyzji był występ nieuprawnionego zawodnika w spotkaniu rozgrywanym 3 maja.
Walka o utrzymanie w bielskiej A-Klasie trwa w najlepsze. Istnieje jednak szansa, że nastąpi nagły zwrot akcji. Zamek Grodziec może zostać ukarany walkowerem za mecz z Sołą Kobiernice. Na boisku przez niedopatrzenie klubu pojawił się bowiem zawodnik nieuprawniony do gry. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w czwartek.
Sytuacja w bielskiej A-Klasie robi się powoli jasna. Przewaga lidera z Rybarzowic, nad drugą Wilamowiczanką staje się coraz bezpieczniejsza. Niesamowity ścisk panuje natomiast na dole tabeli. Walka o utrzymanie rozstrzygnie się pomiędzy czterema drużynami. Różnice punktowe są niewielkie... a właściwie nie ma ich wcale.
Tym razem w środku tygodnia nie czeka nas zbyt wiele spotkań w naszym regionie. Właściwie odbędzie się tylko jeden zaległy mecz. Iskra Rybarzowice i Zamek Grodziec nadrobią ligowe zaległości z końca marca. To starcie będzie bardzo ważne z punktu widzenia ligowej tabeli. Dla jednych zwycięstwo oznaczałoby awans na fotel lidera, dla drugich ucieczkę ze strefy spadkowej. To jednak jeszcze nie wszystkie brakujące spotkania 15. serii gier w bielskiej A-Klasie...
Zamek Grodziec w zimowym okienku przeprowadził kilka ciekawych transferów. To jasny sygnał, że drużyna po fatalnej rundzie jesiennej nie zamierza składać broni. Jednym z nowych graczy jest Michał Pszczółka - były grający szkoleniowiec Tempa Puńców, w ostatnim czasie reprezentował barwy Błyskawicy Kończyce Wielkie. Świeżo upieczony zawodnik drużyny z Grodźca opowiedział nam o tym, co przekonało go do tego ruchu.