Baraże o Ekstraklasę w Bielsku-Białej!?
Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej mogą odbyć się baraże o awans do Ekstraklasy. Nie chodzi jednak o mecze z udziałem zespołów z naszego miasta... Jak donoszą media, końcem maja przy Rychlińskiego może zagrać Ruch Chorzów, który w przypadku awansu do strefy barażowej, nie będzie mógł zagrać na Stadionie Śląskim, powodem są koncerty zaplanowane w tym czasie na obiekcie