Zwrot akcji w sprawie trenera! Miał odejść, jednak zostaje. „Kilka czynników miało na to wpływ”
Szymon Miłek kilka tygodni temu zapowiedział, że po sezonie opuści Cukrownika Chybie. Dziś dowiedzieliśmy się jednak, że nastąpił zwrot akcji w ten sprawie, a szkleniowiec zdecydował się kontynuować swoją pracę w klubie.