Brosz, Kubica i Hilbrycht spadli z Ekstraklasy. „Czekaliśmy na wyrok”
Bruk-Bet Termalica Nieciecza żegna się z PKO BP Ekstraklasą. Drużyna z Małopolski przegrała na wyjeździe z GKS Katowice aż 1:5, a ten wynik – na trzy kolejki przed końcem sezonu – przypieczętował jej spadek do 1. ligi.