Korona zostaje w Bielsku-Białej! Bielszczanie mistrzami Polski
BKT Advantage Bielsko-Biała po raz kolejny potwierdził swoją dominację na krajowych kortach. Zespół z Bielska-Białej obronił tytuł Drużynowego Mistrza Polski, sięgając po mistrzostwo już po raz czwarty w historii. W decydującym meczu turnieju Final Four bielszczanie pokonali COME-ON Tennis Wrocław.