Bielska piłka

Nowy klub z Międzyrzecza został oficjalnie zarejestrowany!

today25.06.2026 15:02

Tło
share close

Dziś swoje istnienie oficjalnie rozpoczął nowy projekt w Międzyrzeczu. KS Nurt Międzyrzecze, bo tak będzie nazywał się klub został już zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym. 

Przed kilkoma tygodniami informowaliśmy o inicjatywie, rodzącej się w Międzyrzeczu. Przedstawiliśmy genezę tego pomysłu oraz cel, jaki stawiają przed sobą osoby odpowiedzialne za to przedsięwzięcie. Projekt można uznać za rozpoczęty – klub został oficjalnie zarejestrowany.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

Poznaliśmy herb nowego klubu oraz jego nazwę – KS Nurt Międzyrzecze. Nie jest ona przypadkowa i – jak nie trudno się domyślić – nawiązuje do wydarzeń sprzed kilku lat, gdy na skutek powodzi poważnym uszkodzeniom uległo boisko w tej miejscowości. 

Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy nowo powstały klub na dobre rozpocznie swoją działalność. Zdecydowanie dłużej niż zakładano trwał proces rejestracji, co mocno pokrzyżowało plany oraz pierwotne założenia osób odpowiedzialnych za ten projekt.

W najbliższych dniach przedstawiciele Nurtu mają spotkać się z władzami Gminy Jasienica, aby porozmawiać na temat przyszłej współpracy.

Więcej konkretów poznamy zapewne niebawem…

Autor: Zdjęcie autora Mikołaj Lorenz
[email protected]