Listeners:
Top listeners:
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
Radio MEGA Mega Przeboje!
Radio NUTA Same dobre nuty!
Powieść „Wybrana przez księżyc” zaczęła pisać, mając zaledwie trzynaście lat. Rok później, za namową przyjaciół i rodziny, zdecydowała się na jej publikację.
Trzy lata temu wydała „Klub pustych portfeli” a w tym roku ukazał się I tom powieści „Bóg złodziei”. Za miesiąc premiera II tomu pt. „Bogini błędów”. Autorka to Karolina Urbaniec – 23-letnia mieszkanka Łodygowic. Najnowsza premiera to zwieńczenie duologii, która rozgrywa się w słonecznej Hiszpanii.
Zobacz też: "Wybrana przez księżyc"
Po wydarzeniach z pierwszego tomu Arabela, główna bohaterka, ucieka do Hiszpanii, gdzie ma nadzieję odnaleźć swoją babcię. Choć jej plan zdaje się być prosty, wkrótce zostaje skomplikowany przez problemy finansowe i zablokowane konto. To wówczas poznaje Thiaga, uroczego, ale dość tajemniczego hiszpańskiego złodzieja, który wciąga ją w swoją niebezpieczną grę.
Napisane przez: Paweł Chudecki
today10.09.2025, 13:57 3
Copyright Radio BIELSKO