Pociągi do Krakowa pojadą częściej. Duże zmiany w tym roku
Dobra wiadomość dla pasażerów z Podbeskidzia. Od grudniowej korekty rozkładu jazdy znacząco zwiększy się liczba bezpośrednich połączeń kolejowych między Bielskiem-Białą a Krakowem. Oferta PKP Intercity na tej trasie ma zostać podwojona, a pociągi będą kursować regularnie co dwie godziny. Zmiany są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie podróżnych. Jeszcze niedawno przejazd do stolicy Małopolski bywał uciążliwy i czasochłonny, często wymagał przesiadek lub ponad trzygodzinnej podróży przez Kalwarię Zebrzydowską. Sytuacja poprawiła się jesienią […]