Jak Feniks z popiołów – KS Nierodzim powrócił w wielkim stylu
Kiedy w 2022 roku klub musiał wycofać się z rozgrywek skoczowskiej A-Klasy, prezes Szymon Górniok obiecał sobie, że spróbuje przywrócić pierwszy zespół w następnym sezonie. Spełnienie tej obietnicy zajęło włodarzowi KS-u Nierodzim trzy lata. Kiedy do tego już doszło, zawodnicy odrodzonej drużyny natychmiast przystąpili do walki o powrót na swoje należyte miejsce.