Intensywny weekend Górali. Najpierw sparing po sąsiedzku, później z Białą Gwiazda
Podbeskidzie Bielsko-Biała nie zwalnia tempa. Podopieczni Marcina Włodarskiego w najbliższy weekend rozegrają dwa spotkania kontrolne. W sobotę zagrają w Wapienicy, a ich rywalem będzie KS Panattoni Goczałkowice-Zdrój, a już 24 godziny później zmierzą się z Wisłą Kraków.