Nowy wóz dotarł do strażaków
Wczoraj wieczorem do Pewli Wielkiej dotarł nowy, specjalny samochód pożarniczy. To ratowniczo-gaśniczy VOLVO FLD3C FL z napędem na cztery koła.
Wczoraj wieczorem do Pewli Wielkiej dotarł nowy, specjalny samochód pożarniczy. To ratowniczo-gaśniczy VOLVO FLD3C FL z napędem na cztery koła.
Strażacy zostali wezwani do akcji gaśniczej kilka minut po godz. 18:00.
Strażacy z Międzybrodzia Bialskiego ściągali z drzewa kota. Niby nic nadzwyczajnego, ale akcja nie należała do najłatwiejszych.
Takie plany wobec Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Międzybrodziu Bialskim - Żarnówce ma gmina Czernichów.
Zgłoszenie o kradzieży roweru elektrycznego przyjął dzielnicowy pełniący akurat w tym czasie służbę w swoim rejonie na terenie Milówki.
Mężczyzna wpadł, gdy w jednym ze sklepów ukradł artykuły spożywcze.
Po zimowej aurze w rejonie Babiej Góry zostały tylko ślady. Śniegu za sprawą silnego wiatru i słońca, na szczycie królowej Beskidów, już prawie nie ma.
4 zastępy strażaków z OSP z terenu gminy Łodygowice i 2 z żywieckiej PSP brały udział w dzisiejszej akcji gaśniczej w Pietrzykowicach.
47-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, ze względu na stan nietrzeźwości znalazła się w zagrażającej dla niej sytuacji. Pomogli jej policjanci z Węgierskiej Górki.