Świętują na sportowo
Dziś w całej Polsce obchody 106. rocznicy odzyskania przez nasze państwo niepodległości. Odbywają się oficjalne uroczystości, akademie. Pod pomnikami, tablicami czy też na grobach bohaterów walk o suwerenne państwo polskie składane są kwiaty. A w Czechowicach-Dziedzicach świętują również na sportowo! Na XXXII Bieg Niepodległości przyjechali biegacze z całego regionu, a także grupa biegowa ze Słowacji.