Mieszkańcy Lipnika walczą o zielony teren. „To ostatni taki obszar w tej części miasta”
Sprawa planów zagospodarowania przestrzennego w Bielsku-Białej wywołuje emocje. Mieszkańcy Lipnika apelują o ochronę jednego z ostatnich dużych, niezabudowanych terenów w tej części miasta. List w tej sprawie skierował do lokalnych mediów Piotr Bieniecki, który jak podkreśla, działa w imieniu społeczności. Ponad 200 podpisów i rosnące poparcie Jak informuje autor listu, wniosek dotyczący zmian w planowaniu przestrzennym spotkał się z dużym odzewem mieszkańców. - Mimo ograniczonego czasu składania wniosków błyskawicznie zebraliśmy […]