Nareszcie! Czekali na to pół roku
Od soboty, 11 stycznia, pasażerowie linii kolejowej nr 117 znów będą mogli podróżować pomiędzy Bielskiem-Białą a Kętami, bez potrzeby korzystania z komunikacji zastępczej. Kończy się trwający prawie pół roku remont.
Od soboty, 11 stycznia, pasażerowie linii kolejowej nr 117 znów będą mogli podróżować pomiędzy Bielskiem-Białą a Kętami, bez potrzeby korzystania z komunikacji zastępczej. Kończy się trwający prawie pół roku remont.
Sukces zawodniczki Beskidzkiego Klubu Tenisowego Advantage! Maja Chwalińska zagra w turnieju głównym Australian Open. Pierwszego tegorocznego turnieju Wielkiego Szlema.
Pozbieraliśmy śmieci na terenie schroniska, umyliśmy okna w domkach piesków oraz rozebraliśmy stare kojce, które nie nadawały się już do użycia – relacjonują studenci trzeciego roku zarządzania Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego.
Komendant miejski policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk przestał dzisiaj pełnić funkcję szefa bielskiej policji i przeszedł na emeryturę. Od 8 stycznia nowym szefem bielskiego garnizonu policji jest były Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Roman Fitrzyk.
Był najlepszym wuefistą na ówczesnej filii Politechniki Łódzkiej w Bielsku-Białej - wspominają jego wychowankowie. Odszedł Andrzej Hebda.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniu m.in. dla powiatów bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego oraz miasta Bielsko-Biała.
Trasę z Dębowca na Klimczok przebiegł dzisiaj dziewięć razy! Tym sam wywalczył tytuł Hrabiego Monte Klimczok. Michał Kuśmierski pokazał, co potrafi.
Orszak Trzech Króli w Bielsku-Białej przeszedł z katedry św. Mikołaja na pl. Wojska Polskiego.
Jeżeli chcecie sobie zaoszczędzić nerwów i jeżdżenia - przeczytajcie. Aktualizacja: jak się okazuje jednak jest furtka.