Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
W tym roku kolejny raz MZK w Bielsku-Białej postanowiło umilić podróż pasażerom. Świąteczny autobus rozpoczął kursowanie i będzie się nim można przejechać przez cały miesiąc.
Po raz drugi na ulice Bielska-Białej wyjechał „Śnieżkobus”. Autobus Świąteczny Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego wyjechał dzisiaj z zajezdni przed godziną 4:00 i będzie kursował aż do 6 stycznia. Wypełniony klimatycznymi ozdobami, kolorowymi światełkami i świąteczną muzyką ma przede wszystkim poprawiać nastrój mieszkańców miasta podróżujących w zimowe dni. Dzięki charakterystycznej mroźnej grafice nawiązującej do architektury miasta „Śnieżkobusu„ nie da się nie zauważyć:
Nocą, kiedy wszyscy śpią - my gramy dalej. I to właśnie nocą można "upolować" na naszej antenie prawdziwe muzyczne perełki.
close
Copyright Radio BIELSKO