Listeners:
Top listeners:
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
Radio MEGA Mega Przeboje!
Radio NUTA Same dobre nuty!
Powyginane są kratownice, którymi wyłożona jest nowa kładka pod zaporą w Wapienicy. Słuchacz, który nas o tym poinformował uważa, że wygląda to tak, jakby ktoś stanął przy barierce i po nich skakał.
O kładce pisaliśmy dosłownie trzy dni temu, po tym jak bielski ratusz poinformował, że w zasadzie jest gotowa, ale aby mogła być oddana do użytku potrzebne są jeszcze odbiory budowlane. Sprawa ta ma zostać załatwiona w ciągu kilku najbliższych tygodni. Tymczasem traf chciał, że pojawienie się pierwszych uszkodzeń wyprzedziło pojawienie się inspektora nadzoru budowlanego.
Poprzednia kładka była drewniana i została wyłączona z użytkowania ze względu na zły stan techniczny w 2022 roku. Miasto przystąpiło do budowy nowej po załatwieniu z Wodami Polski kwestii własności gruntu, na którym przeprawa jest posadowiona. Budowa nowej, 16-metrowej kładki zakończyła się w lipcu.
Napisane przez: Beata Stekla
today15.09.2025, 11:55 3
Kilka minut gry wstępnej z książkami, które warto przeczytać. Lokalni autorzy, cenione gwiazdy literatury, wciągające historie i tytuły, które na długo zostają w pamięci.
closeCopyright Radio BIELSKO