Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Każde dziecko, które przyjdzie na świat w Bielsku-Białej i zostanie osobiście zarejestrowane przez jednego z rodziców w Urzędzie Stanu Cywilnego, otrzyma pamiątkowe body oraz list gratulacyjny od samego prezydenta – Jarosława Klimaszewskiego!
Na bodziakach widnieje napis "Witaj w Bielsku-Białej". Ubranka są przekazywane tylko w USC i tylko rodzicowi, który przyjdzie załatwić rejestrację dziecka. Wysłanie kurierem lub pocztą odpada.
Pierwsze dzieci otrzymały bodziaki i prezydencki list już 29 maja – to Staś i Antosia. W USC pojawili się ich tatusiowie, którzy wrócili do domu z uroczym ciuszkiem. Ciekawostka – maluchy przyszły na świat w tym samym dniu, na jednej sali porodowej. Urzędnicy dowiedzieli się o tym od ojców.
Body są bezpieczne dla dzieci.
Autor:
Beata Stekla
[email protected]
today21.06.2026, 12:08 16
today20.06.2026, 18:52 8
Codziennie od poniedziałku do piątku od 5:30 do 10.
close
Copyright Radio BIELSKO