8,5 miliona do zagospodarowania
Dzisiaj rusza głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej. Do rozdysponowania jest 8,5 miliona złotych.
Dzisiaj rusza głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej. Do rozdysponowania jest 8,5 miliona złotych.
Kibice Podbeskidzia wystosowali list otwarty, w którym domagają się usunięcia prezesa klubu i kierownika ds. bezpieczeństwa. W internecie trwa zbiórka podpisów pod pismem.
- 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej uważam za zamknięty - ogłosił Jacek Popławski, dyrektor Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej.
Pyta nasz słuchacz, mieszkaniec ulicy Łowieckiej w Bielsku-Białej.
Jutro charytatywny bieg stokiem Koziej Góry dla Lenki Kisłowskiej, cierpiącej na rzadki zespół wad genetycznych i mutację genu DDX23.
Prezydent negatywnie ocenia działanie służb porządkowych w trakcie zadymy podczas niedzielnego derby Bielska-Białej. Dzisiaj w ratuszu zwołał spotkanie z odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo na Stadionie Miejskim.
To zdarzenie z dzisiejszego popołudnia z Ligoty.