Reklama

Dlaczego radio?

 
Bo radio to doskonały nośnik reklamy.
 
Reklama w radiu jest:
- najszybsza - ogłoszenie można wyemitować w kilkanaście minut od złożenia zlecenia
- najtańsza - koszt dotarcia do pojedynczego klienta jest na ogół mniejszy niż w przypadku prasy, ulotek, konferencji
 
Radio dociera do słuchacza niezależnie od tego, gdzie się znajduje i co robi. Słuchamy go w samochodzie - tuż przed wejściem do sklepu, w biurze - planując strategię firmy, w domu - decydując o budżecie rodzinnym.
Radio potrafi wpływać na decyzje słuchaczy.
 
To może pracować na Państwa korzyść!
 
Słuchacze Radia BIELSKO to największa lokalna grupa potencjalnych klientów, do której można dotrzeć za pomocą lokalnych mediów Podbeskidzia.
 
Od 1995 roku Radio BIELSKO cieszy się największą popularnością wśród bielskich stacji. Potwierdzają to kolejne badania słuchalności, według których w samym byłym województwie bielskim słucha nas ok. 500 tysięcy osób - potencjalnych klientów. To oni wydają co piątą złotówkę w sklepach byłego województwa bielskiego. Tej grupy nie można pominąć przy żadnej profesjonalnie zaplanowanej kampanii promocyjnej czy reklamowej. Do tych ludzi nie sposób dotrzeć inaczej, niż za pomocą Radia BIELSKO.
 
 

Reklama na www.radiobielsko.pl

 
Banery to najbardziej rozpowszechniona forma reklamy w sieci. Dostępna również na stronie internetowej Radia BIELSKO. Dajemy Państwu możliwość umieszczenia swojej wizytówki na stronie głównej witryny i podstronach.
 
Z pewnością każdy znajdzie miejsce, by móc zaprezentować swoja firmę.
 
 

Kontakt

 
Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.
Zadzwoń: 338 114 114 albo napisz: [email protected]