Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Od dziś nowe utrudnienia w Pszczynie w związku z budową wiaduktu – inwestycji realizowanej w ramach modernizacji linii kolejowej na odcinku Tychy – Most Wisła. Od godziny 8.30 obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu na ul. Męczenników Oświęcimskich i ul. Korczaka. Zmiany dotyczą zarówno kierowców, jak i pieszych.
Zmiany są konieczne, w związku z budową wiaduktu kolejowego nad ul. Męczenników Oświęcimskich i ul. Dworcową. Prace na obecnym etapie będą prowadzone po północnej stronie ul. Męczenników Oświęcimskich na zamkniętym dla ruchu odcinku – od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do połączenia z ul. Korczaka.
Tymczasowa organizacja ruchu oznacza skierowanie pieszych i pojazdów dopuszczonych do ruchu na zamkniętym odcinku ulicy Męczenników Oświęcimskich na nowo wybudowany południowy łącznik ulicy Męczenników Oświęcimskich z nowym wiaduktem i ulicą Korczaka.
Dla pieszych wyznaczono tymczasową trasę, prowadzącą po południowej stronie nowego łącznika oraz nowym chodnikiem. Dlatego dojście będzie odpowiednio oznakowane. Jednocześnie na budowanym teraz północnym łączniku ulic Męczenników Oświęcimskich z ulicą Korczaka, zapewniona będzie możliwość dojścia i dojazdu do przyległych posesji.
Wykonawca inwestycji – firma Budimex prosi zarówno kierowców, jak i pieszych, o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz sygnalizacji świetlnej. VII etap organizacji ruchu ma obowiązywać przez ponad dwa miesiące. Zgodnie z harmonogramem zakończy się do 31 października.
Codziennie od poniedziałku do piątku od 5:30 do 10.
close
Copyright Radio BIELSKO