Listeners:
Top listeners:
play_arrow
Radio BIELSKO Przeboje non-stop
play_arrow
Radio EXPRESS FM Prawdziwa Lokalna Stacja
play_arrow
Radio DISCO Zawsze w rytmie!
play_arrow
Radio MEGA Mega Przeboje!
play_arrow
Radio NUTA Same dobre nuty!
Na początku lipca rozpoczął się proces wymiany murawy na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Prace przede wszystkim miały na celu przygotowanie obiektu do nadchodzących Mistrzostw Świata U-20 Kobiet. Renowacja wpłynie także na plany Podbeskidzia, które będzie zmuszone rozegrać spotkanie rundy wstępnej Pucharu Polski w Dankowicach.
Już 5 września w naszym kraju rozpoczną się Mistrzostwa Świata U-20 Kobiet. Jednym z miast gospodarzy światowego czempionatu będzie Bielsko-Biała. W związku z nadchodzącym wydarzeniem przeprowadzono wymianę murawy na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ul. Rychlińskiego.
To wpłynie na plany Podbeskidzia Bielsko-Biała. Beniaminek Betclic 1. Ligi pierwszy mecz domowy w nowym sezonie zgodnie z terminarzem rozegra bowiem dopiero w 3. kolejce, 8 sierpnia. Wcześniej jednak – bo już 5 sierpnia „Górali” czeka spotkanie rundy wstępnej Pucharu Polski, w którym ich rywalem będzie drugoligowy Hutnik Kraków.
Mimo atutu gry przed własną publicznością, Bielszczanie nie będą mogli skorzystać ze Stadionu Miejskiego. –Informujemy, że ze względu na proces wymiany murawy i konieczność jej zakorzenienia, mecz rundy wstępnej STS Pucharu Polski z Hutnikiem Kraków rozegramy w charakterze gospodarza w Dankowicach – poinformował klub
Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała będą zmuszeni rozegrać mecz w Dankowicach – na obiekcie, który także bardzo dobrze znają. Domowy obiekt miejscowego Pasjonata od lat pełni bowiem funkcję bazy treningowej zespołu. Niejednokrotnie rozgrywali tam także sparingi – najświeższy przykład to niedawna rywalizacja z Banikiem Ostrawa B, zakończona zwycięstwem Bielszczan 2:1.
5 sierpnia do Gminy Wilamowice zawita natomiast Hutnik Kraków, a stawką tej rywalizacji będzie awans do dalszej fazy Pucharu Polski
Autor:
Mikołaj Lorenz
[email protected]
jak atrakcyjnie spędzić czas w regionie, jak ominąć korki i jak odpocząć?
close
Copyright Radio BIELSKO