Nasz dzisiejszy gość jest hydrologiem. Tematem rozmowy będzie woda, a konkretniej jej coraz większy deficyt oraz to jak możemy mu przeciwdziałać. Naukowiec opowie też o ciekawym badaniach, które przeprowadził w Bielsku-Białej.
play_arrow
dr inż. Marek Madzia, Uniwersytet Bielsko-Bialski Beata Stekla