Zaginęła 13-letnia Martyna AKTUALIZACJA
Katarzyna KoczwaraKatarzyna Koczwara

Zaginęła 13-letnia Martyna AKTUALIZACJA

Trwają poszukiwania 13-latki. Ostatni raz była widziana w Ustroniu. Może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu.Policjanci z cieszyńskiego garnizonu poszukują zaginionej 13-latki. Zgłoszenie o zaginięciu przyjęto dziś ok. godz. 18.00 w Komisariacie Policji w Ustroniu.
Jak informuje Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji: - Martyna Pala jest mieszkanką Strumienia. Czasowo przebywa w Ustroniu. Tu też była ostatni raz widziana dzisiaj ok. godz. 16.00. Nastolatka może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu.
Rysopis:
Wzrost ok. 160 cm, waga 50 kg, włosy rude - długie, proste, do ramion, oczy zielone
Ubiór:
kurtka sportowa koloru szaro-czerwonego, czapka zimowa z pomponem, legginsy czaro-czarne, buty z futerkiem nad kostkę, posiada przy sobie plecak szkolny.
- Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacja o zaginionej prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie - tel 33 851 62 00 lub nr alarmowy 997 - dodaje rzecznik.

AKTUALIZACJA - godz. 23.47
Poszukiwania nastolatki zostały zakończone. Kilkanaście minut po godz. 23.00 policjanci odnaleźli ją w Cieszynie. Jest cała i zdrowa.
- Dziękujemy wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz komunikat i przekazywali informacje na numer alarmowy - mówi Rafał Domagała.
fot. KKP Cieszyn


Zobacz inne wiadomości tego autora: