Za nami debata kandydatów na prezydenta Bielska-Białej
fot. arch.
Joanna Wieczorek-TycJoanna Wieczorek-Tyc

Za nami debata kandydatów na prezydenta Bielska-Białej

W siedzibie Radia Bielsko odbyła się dzisiaj debata z udziałem Jarosława Klimaszewskiego oraz Konrada Łosia. Panowie w niedzielę powalczą o prezydenturę w Bielsku-Białej.Przed drugą turą wyborów samorządowych, ponownie, trzy największe redakcje informacyjne w Bielsku-Białej zorganizowały debatę kandydatów na urząd prezydenta miasta. Przed mikrofonem zasiedli Jarosław Klimaszewski oraz Konrad Łoś. Odpowiadali na pytania: Bartłomieja Kawalca, Mateusza Pietrzaka i Joanny Wieczorek-Tyc.

Debata składała się z IV segmentów. Pierwszy segment to była seria krótkich pytań z odpowiedzią TAK lub NIE. Druga część to były pytania w blokach tematycznych (ochrona zdrowia, turystyka i rekreacja, mienie gminne i spółki komunalne), gdzie każdy z panów miał 90 sekund na odpowiedź (dziennikarze mogli zadać pytanie doprecyzowujące). Trzeci segment to były dwie rundy pytań kandydatów do siebie z ad vocem (90 sekund odpowiedzi, 30 sekund na ripostę). Debatę kończyła swobodna wypowiedź kandydatów, w której mieli minutę, by zachęcić bielszczan do oddania głosu na swoją kandydaturę w najbliższą niedzielę (21 kwietnia).

Debatę zorganizowała nasza stacja - Radio Bielsko, Wydawnictwo Prasa Beskidzka - "Kronika Beskidzka" portale bielsko.biala.pl, beskidzka24, beskidzkaTV oraz Bielskie Media, czyli portal bielsko.info oraz bielskoTV. 

Poniżej publikujemy przebieg debaty, który był transmitowany na naszym facebookowym profilu.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: