Spacer dla zdrowia
Magda MarchińskaMagda Marchińska

Spacer dla zdrowia

Wiek nie ma znaczenia, wystarczą chęci... Fundacja „Na Przełaj” zaprasza do wspólnych spacerów nordic walking w Bielsku-Białej. W maju zaplanowano trzy spotkania. W środę 6 maja przejście trasy na Dębowiec, a następnie do Wapienicy. Spotkanie z instruktorem przy Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Karbowa 26) o godz. 17:00. Udział w marszu jest bezpłatny. Nie ma konieczności zapisów – wystarczy w wyznaczonym terminie zgłosić się w miejscu zbiórki w wygodnym obuwiu i z własnymi kijami.
Kolejny marsz turystyczno-rekreacyjny z kijami odbędzie się 9 maja i poprowadzi pętlą w rejonie Zapory w Wapienicy. Spotkanie z instruktorem i początek marszu na parkingu przy Karczmie Pod Zaporą (ul. Tartaczna 1) o godz. 8:30.
Trzecie spotkanie - 27 maja. W tym dniu organizatorzy proponują spacer na Kozią Górę. Zbiórka i spotkanie z instruktorem na parkingu przy Restauracji „Wirtuozeria” na bielskich Błoniach (ul. Pocztowa 39) o godz. 17:00.
Organizatorem marszów jest miasto Bielsko-Biała oraz Fundacja „Na Przełaj”. Podobne spotkania odbywać się będą cyklicznie aż do września.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: