Przywitanie wicemiss. "Płakaliśmy przed telewizorami"
Fot. Laskowa Sołectwo
Robert FraśRobert Fraś

Przywitanie wicemiss. "Płakaliśmy przed telewizorami"

Zuzanna Balonek z Laskowej koło Zatora zdobyła tytuł trzeciej Wicemiss Polski 2024. Finał konkursu odbył się w weekend w Nowym Sączu. Na scenie zaprezentowały się 32 kandydatki.
Wczoraj Zuzanna została przywitana przez mieszkańców swojej wsi - Laskowej. - Siedzieliśmy przed telewizorami i płakaliśmy. Kibicowaliśmy tobie! Byłaś naturalna  i piękna – mówiła jedna z mieszkanek. 
- Czułam się bardzo wyjątkowo. To był dla mnie niesamowity czas i wspaniała przygoda. Wróciłam do domu nie tylko z bagażem nowych doświadczeń, ale z jeszcze większymi marzeniami i ambitniejszymi celami – powiedziała nam Zuzanna Balonek. Posłuchaj
Zuzanna Balonek zdawała w tym roku maturę i planuje rozpocząć studia na kierunku kosmetologia. Jej sukces w konkursie Miss Polski to nie tylko zasługa urody, ale także licznych talentów artystycznych. Przez dziewięć lat trenowała taniec latynoamerykański. Oprócz tańca, Zuzanna bierze udział w konkursach recytatorskich, aktorskich i wokalnych. Zuzanna Balonek w 2022 roku zdobyła tytuł Miss Beskidów Nastolatek, a następnie została finalistką konkursu Foto Models Poland. Zdobycie tytułu Bursztynowej Miss Polski otworzyło jej drzwi do udziału w międzynarodowym konkursie Miss Tourism World 2023, gdzie zdobyła tytuł 4. wicemiss spośród 63 uczestniczek reprezentujących różne kraje.

 

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: