Pożar nowego domu. Trwa zbiórka na odbudowę
fot. arch. Waszym Okiem - Radio BIELSKO
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Pożar nowego domu. Trwa zbiórka na odbudowę

Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka na odbudowę domu, który w sobotę - w dużej części - strawił ogień. Informowaliśmy Was o tym, że w sobotę w Godziszce (pow. bielski) doszło do pożaru domu. Spłonęła wiata, częściowo elewacja i dach domu jednorodzinnego oraz samochód. Straty wyceniono na ok. 200 tys. złotych. Rodzina, której pożar zniszczył nowy dom, na popularnym portalu założyła zrzutkę (TUTAJ). 

Jest nam strasznie głupio i wstyd prosić o pomoc ale Przyjaciele przekonali nas, że w tak ekstremalnej sytuacji trzeba to zrobić. Prosimy więc bardzo – jeśli tylko możecie, to pomóżcie nam odbudować naszą przyszłość. Liczy się najdrobniejsza wpłata, w obecnej chwili każda złotówka nas ratuje. A może macie kogoś w województwie śląskim, kto mógłby nas wspomóc inaczej – na przykład poradą ubezpieczeniową, materiałami budowlanymi, zniżką na prace lub wykonaniem czegoś nieodpłatnie – to również będzie ogromnym wsparciem. Prosimy takie osoby o kontakt na adres mailowy [email protected] - czytamy w opisie zbiórki. 

Właściciele zniszczonego domu dziękują także za pomoc i okazane im wsparcie. Licznik zbiórki z założonych 200 tys. złotych przekroczył 20 tys [stan na godz. 20:20]. 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: