Od poniedziałku elektroniczne zapisy
fot. arch.
Joanna Wieczorek-TycJoanna Wieczorek-Tyc

Od poniedziałku elektroniczne zapisy

Jest data wiosennej edycji Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Kółka kręcić będziemy w ostatnią niedzielę kwietnia, czyli 28. Zapisy internetowe ruszają 1 kwietnia, te bezpośrednie na tydzień przed wydarzeniem.1 kwietnia, czyli w poniedziałek, ruszą internetowe zapisy do 53. edycji Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego i prowadzone będą poprzez witrynę Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów. 

- W tej edycji jedziemy do gminy Bestwina, gdzie będzie zorganizowany półmetek w rytmie zumby. To też ciekawostka i nowość; tam będą rozgrywane konkurencje właśnie w rytmie zumby - opowiadała nam Jolanta Koźmin z Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów. POSŁUCHAJ.

Jest jeszcze jedna nowość. Start rajdu nie będzie ulokowany na Pl. Ratuszowym, a na Pl. Wojska Polskiego. Uczestnicy przejadą do gminy Bestwina, gdzie będzie wspomniany półmetek, i z powrotem do Bielska-Białej na orlik przy Parku Słowackiego.

Zapisy bezpośrednie, w siedzibie BTC, rozpoczną się na tydzień przed wydarzeniem, wtedy też będzie można odbierać pakiety startowe. 

Wiosenna edycja Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego odbędzie się 28 kwietnia.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: