Nie dla wszystkich trzeźwy
Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Oświęcimiu przeprowadzili akcję pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Efektem akcji było zatrzymanie trzech kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu.
Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Oświęcimiu przeprowadzili akcję pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Efektem akcji było zatrzymanie trzech kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu.
Została przywrócona przejezdność na ścieżce pieszo-rowerowej w okolicy ośrodka "U Rumcajsa" nad Jeziorem Żywieckim.
Teren rekreacyjny Pod Gaikami przy ulicy ks. Brzóski w bielskim Lipniku znów się rozrośnie.
Na terenie Pisarzowic podczas rutynowej kontroli drogowej przeprowadzanej przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego bielskiej komendy, kierujący osobową skodą nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać.
Podpisano umowę na prace projektowe kolejowego połączenia Bielska-Białej ze Skoczowem.
Policjanci z Wisły zatrzymali 19-latka podejrzanego o liczne kradzieże i inne przestępstwa na terenie Wisły i Ustronia. Mężczyzna ma na koncie ponad 20 przestępstw.
Wiceprzewodniczący policyjnej Solidarności z Podbeskidzia złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
Tymczasowa zmiana w kursowaniu autobusów na 5 liniach z powodu remontu ul. Komonieckiego w Żywcu.
Kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy hulajnogi elektrycznej. Jak widać na nagraniu nadesłanym do naszej redakcji, mężczyzna pędził po drodze krajowej na 52 w Bulowicach bez żadnych zabezpieczeń.