Wiadomości

Tło

powiat bielski

Skażenie wody! Niebezpiecznie wysokie stężenie chloru

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bielsku-Białej poinformował, że podczas przeprowadzonych dzisiaj badań, wykryto znaczne przekroczenie poziomu chloru w sieci wodociągowej w części gminy Wilamowice. Komunikat dotyczy Dankowic, Starej Wsi oraz wybranych ulic w Pisarzowicach, Wilamowicach i Jawiszowicach.

today18.09.2024, 13:24