Wilk w fotopułapce. Nadleśnictwo: Nie puszczajcie psów luzem!
Fotopułapka zamontowana w Inwałdzie, w gminie Andrychów uchwyciła wilka w jego naturalnym środowisku. Nagranie zostało zarejestrowane 25 marca o godzinie 7:00. Leśnicy Nadleśnictwa Andrychów wystosowali apel dotyczący spacerów po lesie.