Po przerwie wraca oświetlenie uliczne
W Gminie Milówka ponownie rozbłyśnie światło na ulicach. Władze gminy, podjęły decyzję o ponownym włączeniu 173 opraw oświetlenia ulicznego, które zostały wyłączone w 2022 roku.
W Gminie Milówka ponownie rozbłyśnie światło na ulicach. Władze gminy, podjęły decyzję o ponownym włączeniu 173 opraw oświetlenia ulicznego, które zostały wyłączone w 2022 roku.
Sobotnie zawody były ostatnia szansą na zdobycie kwalifikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
W Bielsku-Białej powstała długo wyczekiwana rada. To Rada ds. Opieki nad Zwierzętami przy Prezydencie Miasta. Kolejna dobra wiadomość dla wszystkich, którym leży na sercu dobro zwierząt jest taka, że powstały informatory o tym, jak działa gminny system opieki nad zwierzętami i gdzie szukać pomocy dla zwierząt bezdomnych, rannych, po wypadkach. Z informatorów mogą korzystać, między innymi, mieszkańcy Bielska-Białej i Żywca!
Wiata i część elewacji spłonęły w wyniku pożaru do jakiego doszło dzisiaj po południu w Rybarzowicach.
Do mieszkańców Bielska-Białej zostanie rozesłanych około 80 tys. ulotek promujących rowerową ankietę internetową.
Trzy dni sportowych zmagań, 20 zespołów z całej Polski i malownicze beskidzkie krajobrazy – tak wyglądały Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Biegach na Orientację. Zawody zorganizowane wspólnie przez miasto Ustroń, gminę Goleszów i Wojska Obrony Terytorialnej przyciągnęły miłośników biegania i rywalizacji terenowej.
Konsultowane są zmiany, które samorząd Bielska-Białej chce wprowadzić w uchwale dotyczącej Budżetu Obywatelskiego.
Rzeźba pod tytułem "Macierzyństwo", stojąca na skwerku przy ul. Jesionowej na os. Kopernika w Bielsku-Białej, została odnowiona.
Początkiem kwietnia dokonano odbioru technicznego dwóch odcinków zmodernizowanej drogi powiatowej ul. Karolina w Osieku. Prace objęły przebudowę infrastruktury drogowej, poprawiając bezpieczeństwo i komfort użytkowników.
Do wybuchu gazu doszło przed godz. 15.00 w budynku mieszkalnym przy ul. Zielonej w Węgierskiej Górce.