Zero pobłażliwości za takie zachowanie na drodze
Kilku kierowców zlekceważyło przepisy i zostało zatrzymanych przez policjantów z bielskiego garnizonu podczas akcji trzeźwości. Funkcjonariusze kontrolowali stan trzeźwości uczestników ruchu drogowego na terenie miasta i powiatu. Celem działań było wyeliminowanie z dróg osób prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.